BALMORAL PROPERTIES

WITAMY NA STRONIE

Balmoral Properties jest prywatną spółką dedykowaną inwestycjom nieruchomościowym oraz działalności deweloperskiej w Polsce. Założoną w połowie 2007 r. firmę, której siedziba znajduje się w Warszawie, stanowi obecnie niewielka grupa wysoce wykwalifikowanych ekspertów z branży deweloperskiej.

 

Dzięki pozyskaniu terenów inwestycyjnych o wysokim standardzie w samym sercu dwóch znaczących miast Polski - Krakowa i Warszawy, w ciągu najbliższych kilku lat firma planuje przedstawić różnorodną ofertę mieszkaniową i komercyjną, dopasowaną do potrzeb współczesnego rynku.

 

W Krakowie realizowany jest obecnie projekt rewitalizacji Browaru Lubicz. Uprzednio funkcjonujący jako Browar Goetza – wizytówka krakowskiej gałęzi przemysłowej – dziś jest starannie odrestaurowywany, aby ostatecznie przekształcić się w nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks apartamentowy, biurowy i usługowy.

 

Balmoral Business Centre, położone w północno-zachodniej części dzielnicy biznesowej Warszawy, dysponuje 34.000 m2 powierzchni biurowej w dwóch supernowoczesnych budynkach o dziesięciu kondygnacjach. Kompleks jest usytuowany w sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych centrów handlowych i rozrywkowych i posiada doskonały węzeł komunikacyjny.

 

Wraz z ukończeniem prac nad wspomnianymi inwestycjami, Balmoral planuje stale poszukiwać atrakcyjnych cenowo terenów pod inwestycje i dalej umacniać swoją pozycję na polskim rynku nieruchomościowym.